O NÁS

Jak jsme vznikli

Skupina FERVIVO byla založena přelomem roku 2020 s vizí změnit pohled klientů na finanční a realitní služby a energetiku v České republice. Zakladateli skupiny jsou Olga Tomečková a Marián Olej, kteří mají zkušenosti v tomto odvětví již od roku 2004, kdy působili jako konzultanti pro několik finančních a realitních společností. Jejich načerpané zkušenosti a odlišnost názoru na přístup ke klientům poradenských společností je v roce 2019 vedly k založení rodinné poradenské skupiny FERVIVO, která chce poskytovat objektivní, individuální a komplexní poradenství. V roce 2020 se po dlouhodobé spolupráci ke skupině připojila kolegyně Sára Stupková, která se oboru financí věnuje od roku 2016. A spolu s ní Daniela Stupková, jako obchodní asistenka a podpora celé skupiny.

Naše mise

Pomáháme našim klientům identifikovat finanční potřeby.

Nejsme velká korporace ani MLM systém, ale jsme rodinná firma, které záleží na dobrém jménu.

Nežene nás okamžitý zisk, ale dlouholetý vztah, proto se můžeme vždy každému klientovi hrdě podívat do očí.

Spolupracujeme s odborníky, kteří dělají to, co dává smysl jim i klientům.

Spolupracujeme jen s ověřenými společnostmi, která splňují naše kritéria

seznam všech partnerů si můžete prohlédnout zde

Naše Hodnoty

Je pro nás otázkou osobní a profesní hrdosti, abychom garantovali kvalitní poradenskou službu pro každého z vás.

Nasloucháme

Vaše spokojenost je naší odměnou

Konzultujeme

Najdeme pro vás nejlepší produkt na trhu

Čestnost

Jsme fér a maximálně transparentní

Výsledky

Dbáme na dlouholetou spolupráci s vámi

Poznejte náš Tým

Marián Olej

Oboru financí se plně věnuji od roku 2010. Jako poradce jsem začínal s produkty stavebního spoření, penzijního připojištění a životního pojištění. Postupem času jsem do portfolia přidal investiční produkty.

Vzhledem k tomu, že mě svět investic začal bavit nejvíce a zhodnocování peněz klientů mi dávalo velký smysl, začaly tak investice v mé práci převažovat. Po založení FERvivo jsem se nakonec vymezil výhradně na investice. Možností kvalitních a funkčních investic je celá řada. Protože jde však o peníze a každý klient o svých penězích přemýšlí jinak, je zapotřebí toto téma vždy konzultovat osobně.

V investiční správě svých klientů mám aktuálně přes 170 mil Kč.

V roce 2020 jsem do portfolia přidal energetiku jako součást servisu, péče a optimalizace finančních toků svých klientů. Díky tomu mnoho z nich odebíralo energie z obnovitelných zdrojů, dlouhodobě za fixní a levnější ceny.

Poté, co rok 2021 přinesl energetickou krizi, která se v roce 2022 ještě více a výrazněji prohloubila, trh s energiemi se razantně změnil. V této chvíli je proto řešení opravdu ad hoc.

Vzhledem ke zvýšené poptávce klientů po úsporách na energiích jsme v roce 2022 rozšířili naše služby o solární střešní elektrárny s baterií. Spolupracujeme se společností, která je v tomto odvětví na trhu více než 20 let a zároveň je výrobcem baterií a dalších komponentů včetně softwareu. Proto jsme našim klientům schopni zprostředkovat kvalitní fotovoltaiku na klíč, a to jak pro rodinné domy, tak pro bytové domy, penziony apod.

V roce 2015 nakladatelství Albatros uvedlo na trh mou knihu Jak získávat klienty a zákazníky – referenční byznys, která může obchodníkům usnadnit právě získávání a udržení zákazníků.

Jsem přesvědčen, že je potřeba hrát fair play, aby byly všechny strany spokojené. Tento názor zastávám i proto, že se celý život věnuji sportu a aktivní životní styl je mi blízký. Ve volném čase se svou rodinou rád cestuji, poznávám nové krajiny a místní kulturu, čtu a vzdělávám se.

Olga Tomečková

Své působení na finančním a realitním trhu jsem započala jako přilepšení při studiu v roce 2004. Postupem času mě tato oblast zaujala natolik, že se mi stala koníčkem a plnou pracovní náplní. Jelikož poptávka po financování nemovitostí při jejich prodeji se neustále navyšovala, zaměřila jsem se i na hypoteční financování nového bydlení či investičních nemovitostí svých klientů. Čímž jsem propojila obě oblasti pod jednu střechu.

V roce 2020 se mi dařilo navyšovat tržní cenu nemovitosti průměrně o 10 %.

K novému bydlení jsem pomohla více jak 350 klientům. Financováním nového bydlení, investiční nemovitosti či životní situace jsem zdárně provedla přes 500 klientů.

U svých zákazníků si vážím dlouhodobé spolupráce, důvěry, loajality a dosahování společných cílů. U svých kolegů si cením naplňování společné vize a propojení všech souvisejících oblastí financí, nemovitostí a energetiky v jedno. Rodinná a přátelská atmosféra v naší společnosti, je mi radostí.

Volný čas ráda trávím s rodinou v přírodě, či při společném tvoření s dětmi. Praktikuji jógu a ráda čtu.

Sára Stupková

Finanční poradenství mě zaujalo v roce 2013 v souvislosti s řešením mých osobních financí. A tomuto oboru jsem se začala od roku 2016 plně věnovat.

Nejvíce se zaměřuji na pojištění majetku, automobilů, rizikové a životní pojištění. Časem jsem do svého portfolia přibrala také energetiku.

Tyto obory mě osobně dávají smysl, zejména z důvodu, že svým klientům navrhnu úpravu smlouvy, která poté řeší to, co má (např. střet se zvěří, správné nastavení pojistných částek, apod.), a také úsporu finančních prostředků (u pojištění vozidel, nemovitosti a také u životních pojistek). A to i díky porovnání mezi všemi partnery na trhu. Ráda říkám: „Proč platit někde více, když to není potřeba“.

Již jsem pojistila více jak 700 automobilů, 600 nemovitostí a 60 podnikatelských rizik.

Ve volném čase si ráda s přáteli zahraji volejbal, a s dětmi rádi výletíme v přírodě a poznáváme krásy naší republiky.

Daniela Stupková

Povědomí o finančních produktech jsem získala díky tomu, že jsem chtěla mít přehled o svých osobních financích. Díky tomu, že má sestra byla mým finančním poradcem, a umožnila mi hlubší vhled do tohoto odvětví, i díky tomu, že jsem komunikativní a celý život jsem pracovala s lidmi, tak jsem se v roce 2020 rozhodla tomuto oboru naplno věnovat. Nejvíce se zaměřuji na finanční produkty se státní podporou jako jsou doplňková penzijní spoření a stavební spoření.

V osobním životě mě nejvíce baví projížďky na koni, turistika v letním i zimním období, plavání, bruslení a lyžování.

Kariéra

Chcete být součástí našeho týmu?

Rádi si s Vámi popovídáme u kávy a probereme všechno potřebné. Už teď se těšíme!

Volné pozice

Naše kancelář

Snažili jsme se, abyste se tu cítili jako doma. Komfort při řešení vašich potřeb je pro nás klíčový. Přijďte se přesvědčit o tom, že jsme rodinná firma pro rodiny. Budeme se těšit!

Adresa

Zbudovská 1000/12,
Praha 4 – Libuš, 142 00

Otevírací doba

Pondělí – Čtvrtek
9:00 až 17:00

Pátek
9:00 až 16:00